O nás


O nás

Kadria s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách firmy Kadria s. r. o., založenou v roce 1994 se sídlem v Otrokovicích v areálu TOMA, a. s., tř. Tomáše Bati 1659, budova 31. Od roku 2009 jsme členy Asociace podniků topenářské techniky.

Zabezpečujeme komplexní řešení vytápění rodinných domů, chat, provozoven, penzionů i skleníků v zahradnictví. Zaměřujeme se na výrobu automatických kotlů na pelety Variant Pellets.


Kotle na pelety

Automatické kotle Variant Pellets jsou vyráběny v České republice a vyznačují se nízkými provozními náklady, příznivou pořizovací cenou, snadnou obsluhou, vysokým výkonem a dlouhou životností. Jsou určeny k úspornému, komfortnímu a ekologickému vytápění. Kotle vyrábíme ve třech výkonových verzích v rozpětí od 18 kW do 38 kW vybavené dvěma typy hořáků Ferroli SUN P7N a Ferroli SUN P12N. Promyšlená konstrukce čtyřtahového kotlového tělesa zajišťuje malé rozměry a nízkou váhu kotle. Díky této konstrukci dochází k velmi efektivnímu předávání tepla do topného systému.

Naše firma poskytuje odborné poradenství od návrhu přes projekt až po realizaci na klíč. Velkou předností naší instalace, je dokonalá regulace topného systému, kdy využíváme i zbytkové teplo kotle po vypnutí hořáku a dosahujeme další úspory kolem 5-10 % oproti jiným systémům.

Proto, můžeme nabídnout rychlou realizaci a přitom nejlevnější a nejefektivnější vytápění. Samozřejmostí je komplexní servis od projektu až po zásobování peletami. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Pro ilustraci se seznamte s několika typovými realizacemi na našem webu.


Pelety

Dále se zabýváme výrobou a prodejem pelet. Pelety vyrábíme bez kůrové piliny, certifikovány v SZU v Brně. Pelety dodáváme po celé ČR, a to na paletách, která obsahuje 70 pytlů á 15 kg - 1050kg nebo v průmyslovém balení (big bag) cca 1000kg. Pelety máme skladem v Otrokovicích a dále v našich distribučních sítích.