Scroll Top
Kamenec 123, 763 02 Zlín
O NÁS
JAK JSME ZAČÍNALI?

Vítáme Vás na stránkách firmy Kadria s. r. o., založenou v roce 1994 se sídlem v Otrokovicích v areálu TOMA, a. s., tř. Tomáše Bati 1659, budova 31. Od roku 2009 jsme členy Asociace podniků topenářské techniky a Klastru Česká peleta.

…naším cílem je Vám pomoci ušetřit na topení ve Vašem rodinném domě a také pomoci získat dotace

Peletové kotle vyrábíme od roku 2009 a testujeme je ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně a Technickém zkušebním ústavu v Piešťanech.
Naším cílem je vám nabídnout levné, komfortní a ekologické vytápění domácností s možností získat dotace.

Automatické kotle Variant Pellets jsou vyráběny v České republice a vyznačují se nízkými provozními náklady, příznivou pořizovací cenou, snadnou obsluhou, vysokým výkonem a dlouhou životností. Jsou určeny k úspornému, komfortnímu a ekologickému vytápění. Kotle vyrábíme ve třech výkonových verzích v rozpětí od 18 kW do 38 kW vybavené dvěma typy hořáků Ferroli SUN P7N a Ferroli SUN P12N. Promyšlená konstrukce čtyřtahového kotlového tělesa zajišťuje malé rozměry a nízkou váhu kotle. Díky této konstrukci dochází k velmi efektivnímu předávání tepla do topného systému.

Naše firma poskytuje odborné poradenství od návrhu přes projekt až po realizaci na klíč. Velkou předností naší instalace, je dokonalá regulace topného systému, kdy využíváme i zbytkové teplo kotle po vypnutí hořáku a dosahujeme další úspory kolem 5-10 % oproti jiným systémům.

Proto, můžeme nabídnout rychlou realizaci a přitom nejlevnější a nejefektivnější vytápění. Samozřejmostí je komplexní servis od projektu až po zásobování peletami. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Pro ilustraci se seznamte s několika typovými realizacemi na našem webu.

Uvažujete nad naším kotlem ale není Vám něco jasné?
Mobil

+420 604 663 366

bb
Telefon

+420 723 739 003

Email

info@kadria.cz

Web

www.kadria-kotle.cz

Privacy Preferences
Upravte si cookies dle vlastních preferencí.